Topná patrona 250 W / 230 V pro chladničky Dometic RMD 10.5T, 10.5XT
Kód: FFDO-73070Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464358766 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RMD 10.5T, 10.5XT |
| Jmenovitý výkon: | 250 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 28 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
