Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 120 W / 12 V
Kód: FFDO-10780Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464118582 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 275,300,301,400,421X,423X,4240,426X,427X,428X,4290,4291,4300,4301,4370,4371,5211,527X,5310,5330,5380,627X,629X,6390,6391 |
| Jmenovitý výkon: | 120 W |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Hmotnost (netto): | 80 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 20 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 17 cm |
| KOD R: | E1704 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
