Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 125 W / 235 V
Kód: FFDO-18050Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464253832 |
| Hmotnost (brutto): | 150 g |
| Pro typ: | RM 8501, 8505, RMS 8501, 8505, 8551, 8555 |
| Jmenovitý výkon: | 125 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 150 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 20 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
