Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 130 W / 12 V
Kód: FFDO-11400Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464118599 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 4360, 4361, 4365, 440X, 5401, 5405, 636X, 640X, 736X, 740X, 754X, 755X, 840X, 850X, 855X |
| Jmenovitý výkon: | 130 W |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Hmotnost (netto): | 80 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 28 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 17 cm |
| KOD R: | E11647 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
