Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 135 W / 235 V
Kód: FFDO-11530Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464247503 |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Pro typ: | RM 4361, 4400, 4401, 7360, 7400, 7540, 7550, 8400, 8401, 8405, 8500, 8501, 8505, 8550, 8551, 8555, RGE 2000, 2100 |
| Jmenovitý výkon: | 135 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 30 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 23 cm |
| KOD R: | E4927 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
