Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 170 W / 12 V
Kód: FFDO-14110Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464146233 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 7601, 7605, 765X, 7805, 785X, RML 8330, 855X, RMT 7651, 7655, 8330, 855X |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 22 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 19 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
