Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 190 W / 230 V
Kód: FFDO-12130Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464240528 |
| Hmotnost (brutto): | 250 g |
| Pro typ: | RM 760X, 765X, 7805, 785X, RML 8230, 8550, 8551, 8555, RMT 765X, 785X |
| Jmenovitý výkon: | 190 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 250 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 25 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 22 cm |
| KOD R: | E5255 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
