Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 220 W / 230 V, pro typ RM 4501, 4505, 6501, 6505, 7501, 7505
Kód: FFDO-12040Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464021691 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 4501, 4505, 6501, 6505, 7501, 7505 |
| Jmenovitý výkon: | 220 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 22 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 13 cm |
| KOD R: | E4427 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
