Tryska plynového hořáku 30 mbar pro chladničky Dometic
Kód: FFDO-10030Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464024388 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 0,4 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 0,2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 0,4 cm |
| Typ: | 45 |
| KOD R: | 661 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
