Úhlová topná patrona, 170 W / 230 V pro chladničku Dometik RML 8330, 9330, 9430
Kód: FFDO-17710Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464231922 |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Pro typ: | RML 8330, 9330, 9430 |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 25 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 25 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
