Zámek pouzdra, dveře mrazicího prostoru pro chladničky Dometic RML 943X a RMLT 943X
Kód: FFDO-18840Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464292879 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 943X, RMLT 943X |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1,8 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 1,8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
