Zapalovač pro chladničky Dometic, 12 V
Kód: FFDO-10460Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464141962 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Hmotnost (netto): | 90 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 9 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 4 cm |
| KOD R: | 71265 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
