Zapalovací svíčka Reigniter/AES se zapalovacím kabelem pro chladničky Dometic Série 4, 5, 6
Kód: FFDO-10920Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464049244 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Hmotnost (netto): | 20 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 7 cm |
| Vhodné pro: | Serie 4, 5, 6 |
| Systém zapalování: | Zapalovač/AES se zapalovacím kabelem |
| KOD R: | 71266 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
