Rukojeť L Spacemaster pro sady hrnců BRUNNER Torralta a Pirate Spacemaster Mini
Kód: FF310/498Detailní popis produktu
Tato rukojeť od firmy Brunner byla speciálně navržena pro sady hrnců Torralta a Pirate Spacemaster Mini. Je ideální, když potřebujete další rukojeť nebo když je ta, kterou máte, poškozená.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce |
|---|---|
| EAN: | 8022068014647 |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Barva: | hnědá |
| Počet kusů : | 01 |
| Šířka: | 40 |
| Výška: | 60 |
| Délka: | 200 |
| Materiál: | PP Polypropylen |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 19,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 4,2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 4,2 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
