Sada hrnců Brunner Torralta Spacemaster ø 18cm a ø 20 cm
Kód: FF551/630 FF551/629 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Sady hrnců Torralta Spacemaster jsou ideální pro každého, kdo si chce pohodlně vařit na cestách. Ať už v obytném voze, karavanu nebo na lodi – inovativní stohovatelný design bez pevných rukojetí šetří cenný úložný prostor a udržuje každou kuchyň organizovanou.
Sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitního recyklovaného hliníku a zaujmou svou odolností, nízkou hmotností a optimálním rozložením tepla. Skleněné víko umožňuje snadné sledování procesu vaření bez ztráty tepla.
Sady Torralta Spacemaster jsou kompatibilní s indukčními varnými deskami, a proto jsou všestranně použitelné – ideální pro cestování, kempování nebo každodenní použití doma.
- Různé možnosti pro různé potřeby vaření
- Prostorově úsporný, stohovatelný design
- Bez pevných úchytů – ideální pro malé kuchyně
- Vyrobeno z recyklovaného hliníku – udržitelné a robustní
- Skleněné víko pro kontrolované vaření
- Vhodné pro indukční varné desky
Sada hrnců Torralta Spacemaster ø 18 cm:
- 1 hrnec s uchy ø 18 cm, V 13 cm
- 1 pánev ř 18 cm, v 5 cm
- 1 květináč ø 14 cm, V 10 cm
- 1 víko ø 18/16/14 cm
- 1 rukojeť
Sada hrnců Torralta Spacemaster ø 20 cm:
- 1 květináč s uchy ø 20 cm, V 15 cm
- 1 pánev ř 20 cm, výška 5 cm
- 1 květináč ø 16 cm, V 11 cm
- 1 víko ø 20 cm
- 2 rukojeti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost (brutto): | 3,2 kg |
| Barva: | antracit |
| Šířka: | 180 |
| Průměr: | 180 |
| Výška: | 180 |
| Hloubka: | 180 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost (netto): | 3 kg |
| Velikost balení Největší velikost: | 23 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 21 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 21 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
