Sada kuchyňských nožů Outwell, 3 ks
Kód: FF550/848Detailní popis produktu
Krásný praktický kuchyňský set nožů do vašeho karavanu, obytného vozu nebo vestavby.
- Měkké na dotek, protiskluzové rukojeti
- Nože mají ochranu čepele
- Materiál rukojeti nože: PP & TPR
- Čepel nože: nerezová ocel s nepřilnavým povrchem
- Barva: béžová
- Hmotnost: 370 g
- 1 x nůž na krájení - 8,5 cm
- 1 x univerzální kuchyňský nůž - 16,5 cm
- 1 x nůž na pečivo - 19,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory a nože |
|---|---|
| EAN: | 5709388142399 |
| Hmotnost (brutto): | 420 g |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | Nerezová ocel, PP, TPR |
| Hmotnost (netto): | 370 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 42,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 23 cm |
| Sada: | 3 ks |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
