Sada nádobí a hrnců BRUNNER Juniper Mepo Box 16+9
Kód: FF16 755Detailní popis produktu
Brunner Juniper Mepo Box 16+9
Obsah balení:
- 1 hrnec s uchy ø 22 cm
- 1 hrnec bez uch ø 18 cm
- 1 pánev s uchy ø 22 cm
- 1 pánev bez uch ø 20
- 1 poklička ø 22 cm
- 1 poklička ø 18 cm
- 1 odnímatelná rukojeť
- 4 talíře ø 25 cm
- 4 polévkové talíře ø 21 cm
- 4 dezertní talíře ø 21 cm
- 4 hrnky s uchem 0,3 l
- Součástí je přepravní taška se 2 přihrádkami
Technické parametry:
- Materiál: hliník
- Barva: zelená
- Čistá hmotnost: 3,5 kg
- Velikost balení: 53,5 x 34,3 x 30 cm
- Celková hmotnost balení: 4,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce |
|---|---|
| EAN: | 8022068070780 |
| Hmotnost (brutto): | 4,2 kg |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost (netto): | 3,5 kg |
| Velikost balení Největší velikost: | 53,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 30 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 34,3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
